RAINBOW-HEART.sk

Gay Jim Parsons – manželstvo uzavrel po 15 rokoch vzťahu

gay Jim Parsons s manželom Toddom

Jim Parsons sa preslávil postavou Sheldona Coopera v seriáli The Big Bang Theory (Teória veľkého tresku). Svojím špecifickým humorom a pohľadom na svet si získal srdcia nie len žien, ale aj mnohých mužov. Tých určite potešilo, keď sa Jim otvorene priznal k homosexualite. Aký bol jeho coming out, prečo sa so svojim dlhoročným partnerom vzali až po 15 rokoch a ako dnes žije?

Bio

Meno v občianskom preukaze: James Joseph Parsons
Profesia: herec
Dátum a miesto narodenia:  24. marec 1973, Huston, Texas, USA
Aktuálne žije v: v New Yorku v okolí Gramercy Parku, alebo podľa potreby obýva rezidenciu v Los Angeles
Coming out: v roku 2012
Predchádzajúce vzťahy:
Aktuálny vzťah: Todd Spiewak

Gay Jim Parsons – coming out

Jim Parsons sa otvorene priznal k homosexualite v roku 2012 počas interview s reportérom New York Times. V interview k novej hre na Brodway “Harvey”, kde Jim získal hlavnú úlohu šokoval, keď povedal:

“Pán Parsons je gay a je v 10 ročnom vzťahu.

Týmto vyhlásením definitívne ukončil dlhoročné špekulácie médií o jeho orientácii. V jednom z neskorších interview pre Variety Jim vysvetlil, akú úlohu mal jeho vtedajší partner (dnes už manžel) Todd v coming oute jeho rodine:

“Nič proti všetkým krásny mužom, s ktorými som chodil pred Toddom, ale pri Toddovi som niekde hlboko vo vnútri okamžite vedel, že mi neostáva nič iné, len sa s tým vysporiadať. Ak by som to neurobil, oficiálne by som začal stavať celoživotnú bariéru medzi mojou rodinou a mojím osobným životom.”

Todd a Jim sa prvýkrát stretli na slepom rande v karaoke bare v New Yorku roku 2002 a ako neskôr povedali, okamžite cítili ako sa priťahovali. Veľmi rýchlo po zoznámení spolu začali žiť. A toto sú oni: Jim a Todd 🙂

@thetonyawards bound with @therealtoddspiewak

305.6k Likes, 1,049 Comments – Jim Parsons (@therealjimparsons) on Instagram: “@thetonyawards bound with @therealtoddspiewak”

Svadba po 15 rokoch

Na začiatku Jimovho a Toddovho vzťahu svadby rovnakého pohlavia v New Yorku legálne neboli a tak nemali nad čím premýšľať. Legálne sa stali až v júli 2011. Svoju lásku však spečatili o niečo neskôr – vzali sa po 15 ročnom spolužití 13. Mája 2017 v New Yorku, v Rainbow Room.

5.13.17 ❤️Rainbow Room, NYC ? by @ambergressphotography ? by @melissamcneeley ???by @doan_ly (more pics to come)

930.1k Likes, 21.7k Comments – Jim Parsons (@therealjimparsons) on Instagram: “5.13.17 ❤️Rainbow Room, NYC ? by @ambergressphotography ? by @melissamcneeley ???by @doan_ly (more…”

Rok po svadbe bol Jim u Ellen, kde povedal:

“Je to také čudné, byť gay párom v mojom veku. Keď sme sa dali dokopy, nemohli sme sa vziať. Takže toto je náš 16. spoločný rok, ale je to naše prvé výročie.

Po mnohých rokoch šťastného vzťahu sa Jim a Todd rozhodli zjednotiť svoje profesionálne ciele. Spoločne založili produkčnú spoločnosť s názvom Wonderful Productions, LLC, takže Todd a Jim pridali do svojich portfólií aj titul „producent“.
Jedným z filmov, ktoré ich spoločnosť produkovala je rodinná dráma „A Kid Like Jake“, v ktorom hral Jim rolu Grega Wheelera. Ich najuznávanejšou spoluprácou je však pokračujúci televízny seriál „Young Sheldon“, ktorý bol vytvorený v roku 2017 ako voľné pokračovanie „Teórie veľkého tresku“ a ktorý sa zameriava na detské roky Sheldona Coopera.

Kto je Todd Spiewak?

Todd sa narodil v Bostone. V roku 1999 ukončil štúdium na Bostonskej univerzite v odbore grafický dizajn. Pôsobí ako umelecký režisér a spolupracoval s klientmi ako The New York Times, American Express, a ďalšie. Momentálne sa venuje najmä práci pre Wonderful Productions, LLC .

Zdroje k článku Gay Jim Parsons – manželstvo uzavrel po 15 rokoch vzťahu:
https://sk.wikipedia.org/wiki/Jim_Parsons

https://www.queerty.com/jim-parsons-explains-husband-encouraged-come-hated-pride-parades-20190620
https://www.huffpost.com/entry/jim-parsons-ellen-degeneres-show_n_5b160906e4b0129b529d4f9f
https://affairpost.com/who-is-todd-spiewak-jim-parsons-husband-wiki-bio-height-net-worth/

Publikované vSlávni LGBT

Veronika Kováčová

Milovníčka filmov a umenia, žijúca v dlhoročnom šťastnom vzťahu.

Pridaj komentár

Užívatelia

 • Aktívny 5 hodín, 48 minút dozadu
 • Aktívny 1 deň, 14 hodín dozadu
 • Aktívny 3 dní, 2 hodín dozadu
 • Aktívny 3 dní, 13 hodín dozadu
 • Aktívny 3 dní, 22 hodín dozadu

Vieš o super LGBT akcii?

  Newsletter

  Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!

  Najbližšie LGBT akcie

  Nie sú žiadne nadchádzajúce udalosti v tomto momente. Zobraziť všetky LGBT akcie

  Sledujte nás