RAINBOW-HEART.sk

Gay short film: Pretty Boy

gay film Pretty Boy

Krátky gay film Pretty Boy patrí medzi najúspešnejšie krátke gay filmy s LGBT tématikou. Množstvo ocenení a tisíce zhliadnutí na YouTube si získal film, ktorý rozpráva príbeh mladého Seana a jeho coming outu.

Pár faktov o gay filme Pretty Boy

Hodnotenie IMDB: 7.5
Hodnotenie ČSFD: 83%
Český alebo slovenský názov: —
Režisér: Cameron Thrower
Obsadenie: Nick EversmanRebekah TrippJon Briddell
Rok: 2015 (oficiálne premietanie) / 2017 (internet)
Dĺžka: 31 minút
Žáner: Krátky film, dráma
Krajina: USA
Ocenenia: Film získal množstvo ocenení na súťažiach nezávislých filmov. Spomeňme aspoň:
– Režisér Cameron Thrower získal ocenenie “Humanitár 2015” v súťaži Best Shorts Competition 2015. Film si odniesol cenu “Award of Excellence”.
Zaujímavosti:
– Film bol natáčaný v Los Angeles, California, USA
– herec Nick Eversman, ktorý hrá vo filme postavu Seana nie je gay. V skutočnosti je ženatý od roku 2008 a je otcom dvoch detí 🙂

Film Pretty Boy. Film o coming oute.
gay film o coming oute – Pretty Boy

O čom je gay film Pretty Boy?

Film Pretty Boy (vo voľnom preklade Pekný chlapec) je príbeh mladého šikanovaného teenagera Seana, zápasiaceho s jeho sexualitou a ťažkosťami strednej školy. Po tom, čo jeho otec nájde v izbe “sporné” časopisy, tento oddaný kresťan urobí čokoľvek, len aby svojho syna doviedol na správnu cestu, aby v ňom našiel svetlo a aby bol človekom, akým podľa neho má byť. Sean je preto predstavený Katie, prostitútke, práve na jeho osemnáste narodeniny. Katie však chápe stigmy modernej spoločnosti a pomáha mu vidieť pravé svetlo, ktoré je v ňom. „Pretty Boy“ má inšpirovať našu mládež, aby nasledovala ich srdcia, hľadala svoju pravú rodinu, ak „… rodina, do ktorej sa narodili, nie je rodina, s ktorou majú byť.“

Je vyčerpávajúce pokúšať sa opraviť niečo, čo nie je pokazené.Sean Collins vo filme Pretty Boy

Celý gay film Pretty Boy online s českými titulkami

Tu nájdete celý film online v angličtine. Nezabudnite si zapnúť titulky 😉

‘PRETTY BOY’ Award Winning LGBT Short Film (2017)

Follow the Writer/ Director https://www.instagram.com/camthrow/ WATCH Cameron Thrower’s newest film, “CAN YOU TAKE MY PICTURE” Starring Rebekah Tripp (KATIE): https://www.youtube.com/watch?v=oYZMSKda6UY Watch the MAKING OF “PRETTY BOY” Here: https://youtu.be/pK3WwJAyBe0 Follow “PRETTY BOY” on Facebook & Twitter! https://www.facebook.com/prettyboythemovie https://twitter.com/PrettyBoy_Movie https://www.prettyboymovie.com Sean is taken to a motel and is given a prostitute for his 18th birthday by his father.

Interview a zo zákulisia

Pozrite si tiež video zo zákulisia z filmu. Ako vnímajú film a LGBT tému herci, režiséri a ostatní, ktorí pomáhali pri filme?
Viac fotiek zo zákulisia nájdete aj na oficiálnej Facebook stránke filmu.

PRETTY BOY: Interviews and Behind The Scenes

Follow “PRETTY BOY” Writer/ Director Cameron Thrower https://www.instagram.com/camthrow/ imdb.me/cameronthrower Watch Pretty Boy – PRETTY BOY is now STREAMING for free: https://www.youtube.com/watch?v=ngpq9OSsv-I Nick Eversman (Sean), Rebekah Tripp (Katie/ Producer), Jon Briddell (John), Millie Trachtenberg (Shirley), Cameron Thrower (Writer/ Dir.), Jesse Aragon (DP), Jeremy Rodriguez (Assistant Director), and Sonny Nicholas (Storyboards) sit down for an exclusive look at the making of Pretty Boy.

“PRETTY BOY” Red Carpet Private Screening

Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

Boris Lukáč

Študent, gay žijúci v Bratislave. Milovník filmov a športu.

Pridaj komentár

Autor článku

Boris Lukáč

Študent, gay žijúci v Bratislave. Milovník filmov a športu.

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!

Najbližšie LGBT akcie

Zobraziť všetky LGBT akcie