RAINBOW-HEART.sk

Buďte vďační/é svojim EX

lesba smutok rozchod

Tí, ktorí ste si prešli neľahkým rozchodom, určite poznáte tie pocity.. Hnev, krivda, horkosť… Niekedy aj dlhý čas po tom, keď ste už dávno s iným partnerom, tak pri spomienke na bývalého/bývalú sa vám zježia všetky chlpy… 

Koľko krát ľudia, ktorí si kedysi sľubovali “večnú” lásku, teraz prejdú na ulici popri sebe s pohŕdavým pohľadom, hlbokým povzdychnutím, bez jediného “ahoj”.

Pohŕdame nimi, lebo nám ublížili… Ukrivdili… Oklamali… Opustili nás…
No v skutočnosti by sme im mali byť neskonale VĎAČNÍ!
Ja som svojim bývalým veľmi vďačná… nebyť ich, nebola by som taká aká som… (Ani ony by neboli také aké sú dnes).

Verím v to, že každá intímnejšia forma zblíženia s druhým človekom na nás zanecháva stopy. Okresáva nás ako sochár svojim dlátom okresáva jeho diela. Hoci z nás bývali partneri veľa zobrali, museli to zobrať, bez toho by ste neboli vykresaným veľdielom, ale len celistvým kameňom.

Hovorí sa, že vrana k vrane si sadá. Váš partner je vaším zrkadlom. Klame vám? Určite v nejakej forme alebo niekoho iného klamete aj vy. Väčšinou si nájdete partnera, ktorý je vám charakterovými črtami podobný. Čo sa vám na ňom nepáči, mate v sebe aj vy, ale nepriznáte si to, alebo je to vo vás tak veľmi hlboko že si to uvedomíte často až po rozchode. Preto je ten niekedy nevyhnutný, aby ste si uvedomili veľa vecí a aby ste sa z veľa vecí poučili. Každý ďalší partner je na inej úrovni, lebo už aj vy ste.. A ak ste potrebovali ďalšieho, znamená to len to, že predošlý vás mal pre tohto vyformovať a opustiť, pretože vám už nemal čo ponúknuť. Poďakujte mu.

Ďakujem svojim bývalým,

tým, ktoré mi moje chyby neodpustili a stále sa vo svojom vnútri na mňa hnevajú. Naučili ma tak v súčasnosti odpúšťať druhým, lebo viem aký je to pocit, keď sa vám nedostane odpustenia.
Ďakujem tým, ktoré mi klamali. Otvorili mi oči, že aj ja som klamala iným a naučili ma tak byť úprimnou a hovoriť pravdu za každých okolností.
Ďakujem tým, ktoré mi sľubovali večnú lásku.. Naučili ma nesľubovať nič v emóciách, nesľubovať to, čo nedokážem splniť… Že sa o to mám snažiť skutkami a nie prázdnymi sľubmi.

Naučili ma mnoho, a preto ani jeden vzťah pre mňa nebol zbytočný alebo mrhaním času. Bol by, ak by som to všetko nepochopila a nepoučila sa.
Poučte sa a choďte ďalej. Raz bude váš vysnívaný partner šťastný a vďačný vašej bývalej/bývalému, že vás opustil(a)….

Prajte svojim bývalým šťastie. Zaslúžia si to, tak ako aj vy. BUĎTE ŠŤASTNÍ
Buďte vďační a zmeníte svoj život 😉
M~P

Publikované vBlogy

M~P

Dve slová: nevyspytateľná, neopísateľná.

Pridaj komentár

Užívatelia

Vieš o super LGBT akcii?

    Newsletter

    Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!

    Najbližšie LGBT akcie

    Zobraziť všetky LGBT akcie

    Sledujte nás