RAINBOW-HEART.sk
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

All LGBTI BRG Picnic

3. júla 2020 @ 16:00 - 20:00

Milí priatelia Diversity Pro,

Ste už unavené a unavení z online konferencií? Radi by Ste sa opäť videli s kolegyňami a kolegami z Diversity Pro a z ďalších LGBTI zamestnaneckých skupín a združení?

Ak je vaša odpoveď ano pridajte sa na All LGBTI BRG Picnic, dňa 3.7.2020 v parku medickej záhrady v centre Bratislavy. Pre tých čo môžu prísť skôr začneme už o 16h, aby sme načerpali trochu slnečných lúčov po mesiacoch strávených doma. Nezabudnite, že sa park zatvára o 21h. Účasť je na čisto dobrovoľnej báze. V prípade zlého počasia sa presunieme do blízkej kaviarne.

Kvôli zabezpečeniu občerstvenia prosím o potvrdenie účasti priamo cez info@diversitypro.eu. V prípade špeciálných stravovacích požiadaviek si prosím prineste svoje jedlo a nápoje.

Nezabudnite si tiež svoje obľúbené rúško. Najkrajšie a najkreatívnejšie rúško vyhráva malú pozornosť.

Tešíme sa na vás!

Váš tím Diversity Pro
******************************************************************************
Dear friends of Diversity Pro,

Are you tired of virtual meetings? Do you want to see your fellow Diversity pro colleagues also as members of other LGBTI Business Resource Groups and NGOs in person?

If the response is yes, join the All LGBTI BRG Picnic, on a purely voluntary basis, on Friday, 3.7.2020 in the park of Medická záhrada in the center of Bratislava. For those who can come earlier let’s start at 4pm to absorb some sunshine after months spent at home. Note the park closes around 9pm. In case of bad weather, we will move to a nearby Café.

In order to order the catering please confirm your participation directly via info@diversitypro.eu. In case of any food intolerance please bring your own food and drinks.

AND! Do not forget to bring your favorite face mask. The one with the nicest or most creative face mask will win a small prize.

Looking forward to seeing you soon!

Your Diversity Pro team

Podrobnosti

Dátum:
3. júla 2020
Čas:
16:00 - 20:00
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/390194238550784

Miesto udalosti

Medická záhrada
Blumentálska 10
Bratislava, 814 41 SK
+ Google Map

Pridaj komentár

Užívatelia

Vieš o super LGBT akcii?

    Newsletter

    Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!

    Najbližšie LGBT akcie

    Nie sú žiadne nadchádzajúce udalosti v tomto momente. Zobraziť všetky LGBT akcie

    Sledujte nás