RAINBOW-HEART.sk
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Diskusia o skúsenostiach z poradenstva pre LGBT+ ľudí

21. augusta 2020 @ 20:00 - 21:30

V roku 2018 na Slovensku vznikli dve centrá pomoci pre LGBT+ ľudí. inPoradňa v Bratislave a PRIZMA v Košiciach. Diskutujúci sa podelia o svoje skúsenosti z poradenskej práce pre LGBT+ komunitu. Budeme môcť počuť, s akými problémami sa LGBTI ľudia na Slovensku stretávajú a viac sa dozvieme aj o situácii trans ľudí, ktorí v centrách nachádzajú podporu, prijatie i pomoc.

Na tieto, ale i na mnoho iných otázok budete môcť počuť odpoveď. Pozvanie do diskusie prijali:

Mgr. Christián Havlíček – sociálny poradca v inPoradni. Christián má dlhoročné skúsenosti s poskytovaním poradenstva transrodovým ľuďom a ich blízkym, spolupracoval na podujatiach, vzdelávacích aktivitách a výskumoch zameraných na LGBT+ témy.

Zara Kromková – komunitná pracovníčka komunitného a poradenského centra PRIZMA v Košiciach. Zara sa dlhodobo venuje komunitným aktivitám pre LGBT+ mládež a poradenstvu pre transrodových ľudí.

Moderovať bude a určite i svoj pohľad priblíži Róbert Furiel – riaditeľ a štatutárny zástupca občianskeho združenia Saplinq, ktoré o.i. prevádzkuje centrum PRIZMA v Košiciach. Okrem rozvoja LGBT+ komunít sa venuje neformálnemu vzdelávaniu ako školiteľ programu Erasmus+: Mládež v akcii a pracuje ako koordinátor aktivizmu a fundraisingu pre Amnesty International Slovensko.

Podrobnosti

Dátum:
21. augusta 2020
Čas:
20:00 - 21:30
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/311282606738896

Pridaj komentár

Užívatelia

 • Aktívny 7 hodín, 2 minút dozadu
 • Aktívny 1 deň, 21 hodín dozadu
 • Aktívny 2 dní, 4 hodín dozadu
 • Aktívny 5 dní, 7 hodín dozadu
 • Aktívny 1 týždeň dozadu

Vieš o super LGBT akcii?

  Newsletter

  Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!

  Najbližšie LGBT akcie

  Zobraziť všetky LGBT akcie

  Sledujte nás