RAINBOW-HEART.sk
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Dúhový PRIDE Bratislava 2020 (ONLINE)

25. júla 2020 @ 19:00 - 22:00

Zmeškal si online dúhový pride v Bratislave? Nevadí, môžeš si ho pozrieť online zo záznamu.


25. júla sa vidíme aj u teba doma!
❤️?????
Dúhový PRIDE Bratislava 2020 bude online!

Koncerty slovenských kapiel sa budú striedať s príhovormi osobností podporujúcich rovnosť LGBTI komunity.

Podporte myšlienku PRIDE a pozvite čo najviac kamarátov a kamarátiek do tejto udalosti a počas streamovania PRIDE organizujte divácke party a posielajte nám z nich vaše fotky priamo sem do udalosti na Facebooku.

Hlavný program festivalu bude vysielaný online v sobotu 25. júla od 19:00. Moderátorom bude Peter Šarkan Novák a vystúpia v ňom slovenské kapely Bad Karma Boy, Puding pani Elvisovej a Modré hory. Koncerty sa budú ako každý rok na námestí, tak aj v online programe, striedať s prejavmi osobností. Nebude chýbať verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová, primátor hlavného mesta Bratislavy Matúš Vallo a predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba (SaS). Po prvýkrát prednesú svoje pozdravy ministerka spravodlivosti SR Mária Kolíková (Za ľudí), predsedníčka Progresívneho Slovenska Irena Bihariová (PS) a predsedajúca zborová evanjelická farárka v bratislavskom Starom Meste Anna Polcková. Hlasmi zo slovenskej LGBTI komunity budú Richard Joseph Langdon a Dušan Martinčok.

Festival Dúhový PRIDE Bratislava 2020 a jeho sprievodné podujatia sa uskutočnia s finančnou podporou Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky v rámci dotačného programu na presadzovanie, podporu a ochranu ľudských práv a slobôd a na predchádzanie všetkým formám diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatným prejavom intolerancie, Fondu pre podporu LGBT+ komunity v Nadácii Pontis, veľvyslanectva Kanady a sponzorstve spoločností Microsoft a IBM.

#duhovypride #duhovypridebratislava #pride2020 #duhovypride2020 #Pride #PRIDE2020 #LGBTI

Podrobnosti

Dátum:
25. júla 2020
Čas:
19:00 - 22:00
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/613343496132033

Miesto udalosti

Bratislava, Slovakia
Bratislava, SK + Google Map

Pridaj komentár

Užívatelia

Vieš o super LGBT akcii?

    Newsletter

    Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!

    Najbližšie LGBT akcie

    Nie sú žiadne nadchádzajúce udalosti v tomto momente. Zobraziť všetky LGBT akcie

    Sledujte nás