RAINBOW-HEART.sk

Naj coming out videá česko-slovenských youtuberov

Coming out videá

Coming out je jedna z najťažších chvíľ v živote gay, lesby alebo trans osoby. Ako ho prežívali naši najobľúbenejší český a slovenský youtuberi? Pozrite si tie najlepšie YouTube coming out videá 😉

#1 KOVY

KOVY je jeden z najobľúbenejších českých youtuberov. O jeho úspechu sme písali aj v článku Najlepší česko-slovenskí gay youtuberi.
Svoje coming out video zverejnil v marci 2018 a do dnešného dňa má vyše 780 tisíc zhliadnutí. Práve KOVY bol prvý český youtuber, ktorý “vyšiel s farbou von” a na internete spôsobil obrovský rozruch. Do pozoru dal všetkých aj vetou:

 ,,A fakt nevěřte tomu, že jsem jedinej, kdo je na český YouTube scéně gay.”

KOVY

KOVY svojím úprimným prejavom a vysvetlením celého procesu coming outu povzdbudil tisícky gayov a lesieb nie len v Česku, ale aj na Slovensku. A aj napriek tomu, že sa obával straty followerov, stal sa opak – KOVY je dnes na českej showbiznisovej scéne veľmi populárny a aktuálne vystupuje v tanečnej súťazi StarDance.

Coming Out | KOVY

Vaše podpora je po těch 6 let neuvěřitelná. Moc věřím, že tohle na tom nic nezmění a video některým z Vás pomůže. KDE HLEDAT POMOC ČI RADU: https://www.sbarvouven.cz COMING OUT VIDEA, CO MI POMOHLA: Troye Sivan: https://youtu.be/JoL-MnXvK80 Connor Franta: https://youtu.be/WYodBfRxKWI Ingrid Nilsen: https://youtu.be/Eh7WRYXVh9M …dál už stačí jen googlovat 🙂 ODEBÍREJTE OBA MÉ KANÁLY: ► Kovy: http://bit.ly/1c6Vjvw – vlogy, challenge, pranky…

#2 Bára Votíková

Bára je profesionálna futbalistka z Plzne. V roku 2015 založila svoj YouTube kanál s vtipnými videami. Svoje coming out video zverejnila v októbri 2019, pričom “predskokanom” v jej coming oute boli fotografie s jej priateľkou na Instagrame.
Bára poňala vážnu tému vtipne a celé to odľahčila. Skvelé video – veď si ho pozrite:

MŮJ COMING OUT | BV

A je to venku!

#3 Aňanás

Aňanás je mladá youtuberka z Východného Slovenska a svoje najvačšie tajomstvo prezradila v októbri 2018. Viac vo videu…

COMING OUT – Moje Najväčšie Tajomstvo

Aňanás Family Merch: https://www.gotshirtshop.com/sk/ananas/ Instagram: ananasvidea Musical.ly: ananasvidea Twitch: https://www.twitch.tv/ananasvidea For cooperation / pre spoluprácu ananasvidea@gmail.com Grafika: https://www.youtube.com/channel/UCOTjWGtldu_OqBXgpQy0tsg

#4 Alessandra de Noir

Youtuberka Alessandra de Noir zažila svoj kanál v roku 2013 a s coming out videom prišla v marci 2018. Žije a študuje klinickú psychológiu v Anglicku. Je členka LGBTQ+, snaží sa šíriť pozitivitu a zvýšiť povedomie širokej verejnosti o duševnom zdraví.

COMING OUT – Moja orientácia a reakcia rodiny || Alessandra de Noir

Áno, som lesba. Dnes som sa Vám rozhodla prerozprávať jednu dôležitú časť môjho života. ●Pozri sa aj ďalej Nájdete ma tu: ●●INSTAGRAM: https://www.instagram.com/alessandradenoir ●●For cooperation/Pri záujme o spoluprácu: alessdenoir@gmail.com ● SARAHAH: https://alessandradenoir.sarahah.com/ ●ASK.FM: http://ask.fm/alessandradenoir ● FACEBOOK: http://on.fb.me/1JvdNHa ●SNAPCHAT: seashell_girl ● TWITTER: @alessdenoir ________ Použitá hudba z knihovny www.epidemicsound.com

#5 eL-bow CZ

eL-bow CZ, alebo Monča je mladá česká youtuberka, ktorá svoj YouTube kanál založila v roku 2015. Svoje coming out video natočila pred rokom, keď mala dvanásť. Aké boli jej prvé pocity? Mala priateľa? Ako to vníma dnes?

Můj zmatený coming out…

Ahoj, zdraví vás Monička, dneska zde máme mé první samostatné video, které dopadlo velmi “dobře” musím říci! 😀 Každopádně, užijte si můj zmatený coming out.

#6 Ben Slamka

Ben je jedným z najobľúbenejších slovenských youtuberov. Svoje coming out video natočil v apríli 2017. Vážnu tému poňal ináč, ako ostatný – dozviete sa, aké otázky dostáva od ľudí a ako sa im dá vtipne odpovedať a jednoducho ich odpálkovať…. Ben natočil aj množstvo dalších “gay” videí, napríklad “Ako povedať doma, že si gay?”.

SOM GAY? – debilné otázky ľudí│Ben Slamka

Ahojte! Dnšené video bude trocha o vážnejšej téme, no snažil som sa vám to podať s humorom a nadľadom a dúfam, že to tak aj pochopíte. Pevne verím, že ste natoľko vyspelí, že sa tu nebudú hromadiť žiadne nenávistné odozvy a že podporíte zdielaním tohoto videa túto myšlienky a odkaz.

#7 Majo Seman

Ak by sme hľadali najúprimnejšie a najemotívnejšie video, určite by to bolo video Maja Semana…

Niekedy je to ťažké ..

to je asi všetko.. Môžeš ma sledovať tu : https://www.instagram.com/itsmajoseman/ Email : majoseman122@gmail.com

Pozri si aj nadväzujúce video…

Môj Coming Out – Ako sa teraz cítim?

vaša podpora v minulom videu pre mňa znamenala všetko , ďakujem vám.. dúfam že sa sa týmto nič nezmení , mám vás rád!!

#8 Gabrielle Clement

Gabrielle je youtuberka z Prahy. Okrem jej coming outu sa tiež dozviete, aký je rozdiel medzi pansexuálom a bisexuálom 😉

Něco jako COMING OUT

KDE MĚ NAJDEŠ? Instagram: @gabrielleclement Twitter: @gabcaklementova bussines: gabcaklementova@gmail.com

Snáď ťa tieto coming out videá nakopli a vidíš, že v tom nie si sám 😉

Publikované vOdporúčame, Zo života LGBT

Veronika Kováčová

Milovníčka filmov a umenia, žijúca v dlhoročnom šťastnom vzťahu.

1 komentár

Užívatelia

 • Aktívny 5 dní, 8 hodín dozadu
 • Aktívny 5 dní, 19 hodín dozadu
 • Aktívny 4 týždne, 1 deň dozadu
 • Aktívny 1 mesiac dozadu
 • Aktívny 1 mesiac, 2 týždne dozadu

Vieš o super LGBT akcii?

  Newsletter

  Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!

  Najbližšie LGBT akcie

  Nie sú žiadne nadchádzajúce udalosti v tomto momente. Zobraziť všetky LGBT akcie

  Sledujte nás