RAINBOW-HEART.sk

Najlepší česko-slovenskí gay YouTuberi

gay YouTuberi

Baví ťa pozerať videá? YouTube prináša kvantum kvalitného obsahu a niekedy je naozaj ťažké rozhodnúť sa, koho sledovať. Aj na Slovensku a v Česku máme YouTuberov, ktorí natáčajú vtipné a zaujímavé videá. Niektorí z nich sa otvorene hlásia k homosexualite a nebránia sa ani “teplým” témam. Ktorí sú podľa mňa tí naj? 🙂

#4 Ben Slamka

YouTuber Ben Slamka sa netají tým, že je gay
YouTuber Ben Slamka sa netají tým, že je gay

Ben Slamka je mladý chalan z Pezinka. Videá natáča od roku 2017 a ako jeden z prvých sa otvorene priznal k svojej homosexualite. To, čo je pre niekoho slabá stránka otočil Ben na pozitívum. Množstvo videí, ktoré točí sú práve o gay témach. Natočil napríklad videá ako “Ako povedať doma, že si gay?”, “Ako to celé vzal môj brat”, “6 dôvodov, prečo chodiť s chlapom je náročné”, či “Návod ako zistiť, že je gay”.

Benov YouTube kanál
Link: https://www.youtube.com/channel/UCRzHrBOfzXODWo6XiPy69Lg
Počet sledovateľov: 6 700+
Videá natáča od: Február 2017
Najsledovanejšie video: Toto sa gaya nepýtaj! (40 000+ zhliadnutí)

Toto sa gaya nepýtaj!

Ahojte! Ahojte! Som rád, že sa opäť spolu stretávame! Dúfam, že vás video pobavilo a že vám niečo dalo! Určite ma nezabudnite ohodnotiť a dať mi like! Nájdeš ma aj na 👇🏻👇🏻 #vlaknroll 📍Facebook fanpage – https://m.facebook.com/benslamka/?sof… 📍INSTAGRAM ❤️ – https://www.instagram.com/ben.slamka 📍Snapchat – benediktslamka

#3 Dva tátové

Dva tátové - David, Michal a dvojčatá Mária a Adéla
Dva tátové – David, Michal a dvojčatá Mária a Adéla

Gay Youtuberi David a Michal Vaníčkovi  žijú neďaleko Prahy s dvojčatami Máriou a Adélou. Vo svojich videách sa spočiatku venovali sebe – Ako sa spoznali, ako sa rozhodli založiť rodinu, či ako vyberali náhradnú matku. Dnes sú ich videá najmä o deťoch a varení, ale určite tam nájdete množstvo zaujímavých vsuviek aj z LGBT sveta.

První setkání s náhradní matkou po dvou letech od porodu. Jak reagovaly její děti?

Je tady. Jak jsme slíbili na Instagramu máme pro vás VLOG z naší cesty do USA, kam jsme letěli na náhradní matkou, její rodinou a taky za našimi přáteli, kteří nám před dvěma lety pomohli k tomu, abychom se jako dva partneři mohli stát rodiči.

Dva Tátové YouTube kanál
Link: https://www.youtube.com/channel/UC6WCzX3br4KXNDkeF1kiDWg
Počet sledovateľov: 41 000+
Videá natáčajú od: 2017 ?
Najsledovanejšie video: První setkání s náhradní matkou po dvou letech od porodu. Jak reagovaly její děti? (189 000+ zhliadnutí)

#2 Majo Seman

YouTuber Majo Seman
YouTuber Majo Seman sa svojou sexuálnou orientáciou netají

Majo Seman je mladý YouTuber z Východného Slovenska. Do povedomia médií sa dostal hlavne kontroverzným videom o Superstar a konšpriračných teóriách. Jeho videá sú na rôzne témy zo života, ale nájde sa aj zobár s gay tématikou – napr. “coming out”, “Mám priateľa?”,”Čítam homofóbne komentáre” či “Zlomil mi srdce”.

Majov YouTube kanál
Link: https://www.youtube.com/watch?v=tpCuqHuE7CQ
Počet sledovateľov: 92 000+
Videá natáča od: 2014 ?
Najsledovanejšie video: BOYFRIEND & GIRLFRIEND “GOALS” | Majo Seman & Lady Zika (484 000+ zhliadnutí)

BOYFRIEND & GIRLFRIEND “GOALS” | Majo Seman & Lady Zika

Spoločne so Zikou sme pre vás natočili párodiu na cute realtionship goals , užite si video!

#1 KOVY

YouTuber KOVY (Karel Kovár)
YouTuber KOVY (Karel Kovár)

Kovy je 22 ročný YouTuber z Pardubíc. Svoju kariéru YouTubera začal s kamarátom Tomášom – spoločne natáčali videá z hier (na začiatku hlavne Minecraft) a uploadovali ich na kanál Gameball. Neskôr si Kovy založil svoj vlastný kanál s názvom Kovy a kanál Nejlepší okamžiky. Experimentoval aj s kanálom v anglickom jazyku (Call me Charlie), ten sa však neujal a Kovy preto sústreďuje pozornosť na spomínané tri kanály.
Kovy získal v roku 2016 ocenenie Bloger roka. Časopisom Forbes bol označený za 17. najvplyvnejšieho Čecha na sociálnych sieťach v roku 2016 a v roku 2017 sa objavil na dvadsiatom mieste rebríčka “30 pod 30”, uvádzajúcim 30 najtalentovanejších Čechov vo veku pod 30 rokov.
Kovy sa k svojej orientácii priznal len nedávno. Nosnou témou jeho videí nie je jeho orientácia, ale spoločenské dianie, politika a život samotný.

Kovyho YouTube kanál
Link: https://www.youtube.com/user/TadyKovy
Počet sledovateľov: 763 000+
Videá natáča od: 2012
Najsledovanejšie video: Despacito (ČESKÁ PARODIE) | KOVY (10 miliónov+ zhliadnutí)

Despacito (ČESKÁ PARODIE) | KOVY

Všechny mé pocity z všudypřítomného letního hitu Despacito, vyjádřené jednou parodií… Schválně, kdo z vás se v tom poznal? 😀 ODEBÍREJTE OBA MÉ KANÁLY: ► Kovy: http://bit.ly/1c6Vjvw – vlogy, challenge, pranky… ► Gameballcz: http://bit.ly/1hJAGd3 – hry, parodie, remixy…

Toto boli moji najobľúbenejší gay YouTuberi. Dúfam, že som vás inšpirovala. Ak tu náhodou niekto významný chýba, dajte mi prosím vedieť – napríklad v komentároch pod článkom 🙂

Veronika Kováčová

Milovníčka filmov a umenia, žijúca v dlhoročnom šťastnom vzťahu.

Pridaj komentár

Naposledy aktívni

Profile picture of Emma
Profile picture of martinmatejko
Profile picture of RAINBOW-HEART admin
Profile picture of Boris Lukáč
Profile picture of JaZu
Profile picture of abrakadabra
Profile picture of Pupstek
Profile picture of Diana120
Profile picture of youzer
Profile picture of Emil-Bencat
Profile picture of marco
Profile picture of tomi
Profile picture of QUEER-WORLDS-SLOVAKIA
Profile picture of Veronica

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!

Najbližšie LGBT akcie

Zobraziť všetky LGBT akcie