RAINBOW-HEART.sk

Najlepší česko-slovenskí gay YouTuberi

gay YouTuberi

Baví ťa pozerať videá? YouTube prináša kvantum kvalitného obsahu a niekedy je naozaj ťažké rozhodnúť sa, koho sledovať. Aj na Slovensku a v Česku máme YouTuberov, ktorí natáčajú vtipné a zaujímavé videá. Niektorí z nich sa otvorene hlásia k homosexualite a nebránia sa ani “teplým” témam. Ktorí sú podľa mňa tí naj? 🙂

#4 Ben Slamka

YouTuber Ben Slamka sa netají tým, že je gay
YouTuber Ben Slamka sa netají tým, že je gay

Ben Slamka je mladý chalan z Pezinka. Videá natáča od roku 2017 a ako jeden z prvých sa otvorene priznal k svojej homosexualite. To, čo je pre niekoho slabá stránka otočil Ben na pozitívum. Množstvo videí, ktoré točí sú práve o gay témach. Natočil napríklad videá ako “Ako povedať doma, že si gay?”, “Ako to celé vzal môj brat”, “6 dôvodov, prečo chodiť s chlapom je náročné”, či “Návod ako zistiť, že je gay”.

Benov YouTube kanál
Link: https://www.youtube.com/channel/UCRzHrBOfzXODWo6XiPy69Lg
Počet sledovateľov: 6 700+
Videá natáča od: Február 2017
Najsledovanejšie video: Toto sa gaya nepýtaj! (40 000+ zhliadnutí)

Toto sa gaya nepýtaj!

Ahojte! Ahojte! Som rád, že sa opäť spolu stretávame! Dúfam, že vás video pobavilo a že vám niečo dalo! Určite ma nezabudnite ohodnotiť a dať mi like! Nájdeš ma aj na ???? #vlaknroll ?Facebook fanpage – https://m.facebook.com/benslamka/?sof… ?INSTAGRAM ❤️ – https://www.instagram.com/ben.slamka ?Snapchat – benediktslamka

#3 Dva tátové

Dva tátové - David, Michal a dvojčatá Mária a Adéla
Dva tátové – David, Michal a dvojčatá Mária a Adéla

Gay Youtuberi David a Michal Vaníčkovi  žijú neďaleko Prahy s dvojčatami Máriou a Adélou. Vo svojich videách sa spočiatku venovali sebe – Ako sa spoznali, ako sa rozhodli založiť rodinu, či ako vyberali náhradnú matku. Dnes sú ich videá najmä o deťoch a varení, ale určite tam nájdete množstvo zaujímavých vsuviek aj z LGBT sveta.

První setkání s náhradní matkou po dvou letech od porodu. Jak reagovaly její děti?

Je tady. Jak jsme slíbili na Instagramu máme pro vás VLOG z naší cesty do USA, kam jsme letěli na náhradní matkou, její rodinou a taky za našimi přáteli, kteří nám před dvěma lety pomohli k tomu, abychom se jako dva partneři mohli stát rodiči.

Dva Tátové YouTube kanál
Link: https://www.youtube.com/channel/UC6WCzX3br4KXNDkeF1kiDWg
Počet sledovateľov: 41 000+
Videá natáčajú od: 2017 ?
Najsledovanejšie video: První setkání s náhradní matkou po dvou letech od porodu. Jak reagovaly její děti? (189 000+ zhliadnutí)

#2 Majo Seman

YouTuber Majo Seman
YouTuber Majo Seman sa svojou sexuálnou orientáciou netají

Majo Seman je mladý YouTuber z Východného Slovenska. Do povedomia médií sa dostal hlavne kontroverzným videom o Superstar a konšpriračných teóriách. Jeho videá sú na rôzne témy zo života, ale nájde sa aj zobár s gay tématikou – napr. “coming out”, “Mám priateľa?”,”Čítam homofóbne komentáre” či “Zlomil mi srdce”.

Majov YouTube kanál
Link: https://www.youtube.com/watch?v=tpCuqHuE7CQ
Počet sledovateľov: 92 000+
Videá natáča od: 2014 ?
Najsledovanejšie video: BOYFRIEND & GIRLFRIEND “GOALS” | Majo Seman & Lady Zika (484 000+ zhliadnutí)

BOYFRIEND & GIRLFRIEND “GOALS” | Majo Seman & Lady Zika

Spoločne so Zikou sme pre vás natočili párodiu na cute realtionship goals , užite si video!

#1 KOVY

YouTuber KOVY (Karel Kovár)
YouTuber KOVY (Karel Kovár)

Kovy je 22 ročný YouTuber z Pardubíc. Svoju kariéru YouTubera začal s kamarátom Tomášom – spoločne natáčali videá z hier (na začiatku hlavne Minecraft) a uploadovali ich na kanál Gameball. Neskôr si Kovy založil svoj vlastný kanál s názvom Kovy a kanál Nejlepší okamžiky. Experimentoval aj s kanálom v anglickom jazyku (Call me Charlie), ten sa však neujal a Kovy preto sústreďuje pozornosť na spomínané tri kanály.
Kovy získal v roku 2016 ocenenie Bloger roka. Časopisom Forbes bol označený za 17. najvplyvnejšieho Čecha na sociálnych sieťach v roku 2016 a v roku 2017 sa objavil na dvadsiatom mieste rebríčka “30 pod 30”, uvádzajúcim 30 najtalentovanejších Čechov vo veku pod 30 rokov.
Kovy sa k svojej orientácii priznal len nedávno. Nosnou témou jeho videí nie je jeho orientácia, ale spoločenské dianie, politika a život samotný.

Kovyho YouTube kanál
Link: https://www.youtube.com/user/TadyKovy
Počet sledovateľov: 763 000+
Videá natáča od: 2012
Najsledovanejšie video: Despacito (ČESKÁ PARODIE) | KOVY (10 miliónov+ zhliadnutí)

Despacito (ČESKÁ PARODIE) | KOVY

Všechny mé pocity z všudypřítomného letního hitu Despacito, vyjádřené jednou parodií… Schválně, kdo z vás se v tom poznal? 😀 ODEBÍREJTE OBA MÉ KANÁLY: ► Kovy: http://bit.ly/1c6Vjvw – vlogy, challenge, pranky… ► Gameballcz: http://bit.ly/1hJAGd3 – hry, parodie, remixy…

Toto boli moji najobľúbenejší gay YouTuberi. Dúfam, že som vás inšpirovala. Ak tu náhodou niekto významný chýba, dajte mi prosím vedieť – napríklad v komentároch pod článkom 🙂

Publikované vOdporúčame, Zo života LGBT

Veronika Kováčová

Milovníčka filmov a umenia, žijúca v dlhoročnom šťastnom vzťahu.

1 komentár

Užívatelia

Vieš o super LGBT akcii?

    Newsletter

    Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!

    Najbližšie LGBT akcie

    Nie sú žiadne nadchádzajúce udalosti v tomto momente. Zobraziť všetky LGBT akcie

    Sledujte nás