RAINBOW-HEART.sk
LGBT komunitný portál

O RAINBOW-HEART.sk

RAINBOW-HEART.sk je slovenský LGBT komunitný portál. Jeho cieľom je vytvoriť bezpečný priestor na zdieľanie myšlienok, zážitkov a názorov.

Ako to celé začalo

RAINBOW-HEART.sk vznikol v roku 2018 ako jednoduchý blog niekoľkých nadšencov v Košiciach. Cítili sme potrebu písať motivujúce príbehy pre mladých LGBT ľudí, prípadne články pre širokú verejnosť.

Postupom času prichádzala spätná väzba – čo tak pridať zoznam LGBT akcií, ktoré sa dejú na Slovensku a v Česku? Povedali sme si, že je to skvelý nápad a tak vznikla sekcia LGBT akcie.

Mnohí nám písali s prosbou o pomoc, alebo sa len chceli vyrozprávať. A keďže nie sme psychológovia ani právnici, pripravili sme zoznam LGBT poradní, kde nájde pomoc určite každý.

Ľudí, ktorí sa chceli pridať k písaniu článkov začalo pribúdať. Mnohým písali ostatní užívatelia s cieľom zoznámiť sa – a tak sme sa rozhodli vybudovať LGBT komunitný web.

LGBT komunitný web

V novej verzii webu vytvárame obsah všetci spoločne. Každý registrovaný užívateľ môže napísať článok, pomáhať iným vo fóre či vytvárať nové skupiny. Svoje zážitky môže zdieľať bez obáv na stene. “Likovanie”, komentovanie či zdieľanie… to všetko a omnoho viac je samozrejmosťou.

Toto sú nové funkcie:

Bezpečnosť

Bezpečnosť užívateľov je pre nás na prvom mieste. Samozrejmosťou je preto možnosť nastavenia súkromného profilu. Užívatelia so súkromným profilom sami rozhodnú, kto ich profil uvidí, a kto nie.
Užívateľské profily postupne overujeme. Overený profil je označený modrou ikonkou.

Stena

Na stene vidíš čo majú nové ostatní užívatelia a môžeš zdieľať, čo máš nové ty. Pridaj komentár, fotku s partnerom, otázku… čokoľvek. Áno, ako na Facebooku 🙂 Ale slobodne a bezpečne – neuvidí to mama, otec ani kolega z práce.

Priatelia

Spoznaj nových ľudí – pozri si profily ostatných užívateľov. Nikdy nevieš, možno stretneš lásku svojho života, alebo najlepšieho kamaráta. A nezabudni – profily môžu vidieť len registrovaní užívatelia. A tí, ktorí profil úplne nevyplnia, majú obmedzené možnosti 🙂

Blog

Máš kopec nápadov, názorov alebo skúseností? Baví ťa písať? Založ si blog. Určite si pamätáš, ako si prechádzal coming outom a hľadal čo najviac informácií. Napíš svoj vlastný príbeh a pomôž tak ostatným. Písať môžeš o čomkoľvek – je to na tebe. Aktívni blogeri majú u nás aj množstvo výhod – tak smelo do toho 😉

Fórum

Hľadáš radu, alebo informácie? Ide o citlivé témy, ktoré nenájdeš na koníkovi alebo na Facebooku? Si na správnom mieste. Na fóre sa môžeš opýtať čokoľvek. A naopak – aj ty môžeš pomôcť ostatným z komunity, aby bol život krajší a ľahší.

LGBT Akcie

Zdá sa ti, že na Slovensku a v Česku sa nič nedeje? Opak je pravdou. U nás nájdeš zoznam všetkých LGBT akcií, ktoré sa uskutočnili, alebo sa uskutočnia. A ak vieš o niečom ďalšom alebo dokonca sám niečo organizuješ, jednoducho LGBT akciu pridaj a daj o nej vedieť komunite.

Skupiny

Skupiny spájajú užívateľov s rovnakými záujmami či problémami. Gayovia východ? Dúhové rodiny na Slovensku? Možností je nekonečno. A aj ty môžeš založiť tvoju vlastnú skupinu a ostať tak v spojení s kamarátmi.

Nový LGBT komunitný portál je dostupný všetkým zadarmo. Stačí sa zaregistrovať, vyplniť profil a je to.

Užívatelia

 • Aktívny 7 hodín, 4 minút dozadu
 • Aktívny 1 deň, 15 hodín dozadu
 • Aktívny 3 dní, 3 hodín dozadu
 • Aktívny 3 dní, 15 hodín dozadu
 • Aktívny 3 dní, 23 hodín dozadu

Vieš o super LGBT akcii?

  Newsletter

  Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!

  Najbližšie LGBT akcie

  Nie sú žiadne nadchádzajúce udalosti v tomto momente. Zobraziť všetky LGBT akcie

  Sledujte nás