RAINBOW-HEART.sk

Pozrite si, ako trávili Vianoce obľúbené LGBT celebrity

Vianoce LGBT celebrity

Vianočné sviatky sú v plnom prúde. Ako ste ich všetci strávili? S priateľmi? S rodinou? Určite nechýbala kapustnica, zemiakový šalát a ryba. Zaujímalo ma, ako trávili Vianoce LGBT celebrity, a tak som sa pozrela na Instagram. Nahliadni aj ty do ich súkromia a pozri sa, aký mali stromček, čo jedli, prípadne čo chceli odkázať svojim fanúšikom.

Ellen Page

Ellen Page je kanadská herečka, známa napríklad z komédie Juno, Nezrelá na dieťa. Ellen sa od roku 2014 hlási otvorene k svojej homosexuálnej orientácii a v roku 2018 sa zosobášila s tanečníčkou a choreografkou Emmou Portner.

❤️

148.1k Likes, 557 Comments – @ellenpage on Instagram: “❤️”

Neil Patrick Harris a David Burtka

Neil je americký herec, známy najmä postavou Barneyho v seriály Ako som spoznal vašu mamu. Neil žije od roku 2004 s Davidom Burtkom, s ktorým sa v roku 2014 oženil. Spoločne vychovávajú dve deti a dvoch psíkov. Ich rodinnú pohodu a šťastie môžete vidieť aj na videu nižšie.

Merry Christmas Eve, from our family to yours. @dbelicious #grateful

297.7k Likes, 1,991 Comments – Neil Patrick Harris (@nph) on Instagram: “Merry Christmas Eve, from our family to yours. @dbelicious #grateful”

Sir Elton John

Sir Elton John je jednou z najväčších LGBT ikon v Anglicku. Od roku 2005 žil v registrovanom partnerstve s Davidom Furnishom, v roku 2014 sa zosobášili. Spoločne vychovávajú dve deti.

Instagram post by Elton John * Dec 25, 2019 at 6:40am UTC

204k Likes, 6,405 Comments – Elton John (@eltonjohn) on Instagram

Jakub Petraník

Jakub je známy zo speváckej súťaže SuperStar. Ako jeden z mála slovenských známych osobností sa otvorene hlási k tomu, že je gay. Na svoj Instagram bežne publikuje fotky so svojim priateľom, čím ako prvý na Slovensku otvára dvere do svojho súkromia a búra predsudky o gayoch a lesbách. Vianoce trávil v rodnom Prešove so svojou rodinou.

Takto sme to dnes mali❤️❤️❤️❤️

157 Likes, 0 Comments – Jakub Petraník (@jakubpetranik) on Instagram: “Takto sme to dnes mali❤️❤️❤️❤️”

Dva tátové

Dva tátové, alebo Michal a David Vaníčkovi sú miláčikmi nie len v Českej republike, ale aj na Slovensku. Spoločne vychovávajú svoje dve dcérky a snažia sa ukázať verejnosti, že aj dúhová rodina je rodina. Tisíce fanúšikov na Instagrame, pozvania do rôznych televíznych show či ich vlastná detská kniha sú dôkazom toho, že sa im skutočne darí, čomu sa veľmi teším. Vianočné sviatky trávili David a Michal so svojimi dcérami a babičkou.

Krásné svátky všem. My měli Štědrý den dost na pohodu. Ježíšek přišel a nezapomněl na nikoho. Ještě, že ho ta babička pustila dovnitř, zatímco jsme byli venku! ?? #krasnevanoce

21.2k Likes, 50 Comments – Dva tátové (@dvatatove) on Instagram: “Krásné svátky všem. My měli Štědrý den dost na pohodu. Ježíšek přišel a nezapomněl na nikoho….”

Informácie o tom, ako trávili Vianoce LGBT celebrity som hľadala na Instagrame.

Publikované vSlávni LGBT

Pridaj komentár

Užívatelia

 • Aktívny 6 hodín, 42 minút dozadu
 • Aktívny 1 deň, 15 hodín dozadu
 • Aktívny 3 dní, 3 hodín dozadu
 • Aktívny 3 dní, 14 hodín dozadu
 • Aktívny 3 dní, 23 hodín dozadu

Vieš o super LGBT akcii?

  Newsletter

  Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!

  Najbližšie LGBT akcie

  Nie sú žiadne nadchádzajúce udalosti v tomto momente. Zobraziť všetky LGBT akcie

  Sledujte nás