RAINBOW-HEART.sk

RAINBOW-HEART.sk sa mení na LGBT komunitný portál

LGBT komunitný portál

RAINBOW-HEART.sk sa mení na LGBT komunitný portál. Čo presne to znamená? Oveľa viac obsahu, oveľa viac interakcie a oveľa viac možností!

Od teraz vytvárame obsah všetci spoločne. Každý registrovaný užívateľ môže napísať článok, pomáhať iným vo fóre či vytvárať nové skupiny. Svoje zážitky môže zdieľať bez obáv na stene. “Likovanie”, komentovanie či zdieľanie… to všetko a omnoho viac prináša nový LGBT komunitný portál RAINBOW-HEART.sk.

Toto sú nové funkcie:

Bezpečnosť

Bezpečnosť užívateľov je pre nás na prvom mieste. Samozrejmosťou je preto možnosť nastavenia súkromného profilu. Užívatelia so súkromným profilom sami rozhodnú, kto ich profil uvidí, a kto nie.
Užívateľské profily postupne overujeme. Overený profil je označený modrou ikonkou.

Stena

Na stene vidíš čo majú nové ostatní užívatelia a môžeš zdieľať, čo máš nové ty. Pridaj komentár, fotku s partnerom, otázku… čokoľvek. Áno, ako na Facebooku 🙂 Ale slobodne a bezpečne – neuvidí to mama, otec ani kolega z práce.

Priatelia

Spoznaj nových ľudí – pozri si profily ostatných užívateľov. Nikdy nevieš, možno stretneš lásku svojho života, alebo najlepšieho kamaráta. A nezabudni – profily môžu vidieť len registrovaní užívatelia. A tí, ktorí profil úplne nevyplnia, majú obmedzené možnosti 🙂

Blog

Máš kopec nápadov, názorov alebo skúseností? Baví ťa písať? Založ si blog. Určite si pamätáš, ako si prechádzal coming outom a hľadal čo najviac informácií. Napíš svoj vlastný príbeh a pomôž tak ostatným. Písať môžeš o čomkoľvek – je to na tebe. Aktívni blogeri majú u nás aj množstvo výhod – tak smelo do toho 😉

Fórum

Hľadáš radu, alebo informácie? Ide o citlivé témy, ktoré nenájdeš na koníkovi alebo na Facebooku? Si na správnom mieste. Na fóre sa môžeš opýtať čokoľvek. A naopak – aj ty môžeš pomôcť ostatným z komunity, aby bol život krajší a ľahší.

LGBT Akcie

Zdá sa ti, že na Slovensku a v Česku sa nič nedeje? Opak je pravdou. U nás nájdeš zoznam všetkých LGBT akcií, ktoré sa uskutočnili, alebo sa uskutočnia. A ak vieš o niečom ďalšom alebo dokonca sám niečo organizuješ, jednoducho LGBT akciu pridaj a daj o nej vedieť komunite.

Skupiny

Skupiny spájajú užívateľov s rovnakými záujmami či problémami. Gayovia východ? Dúhové rodiny na Slovensku? Možností je nekonečno. A aj ty môžeš založiť tvoju vlastnú skupinu a ostať tak v spojení s kamarátmi.

Nový LGBT komunitný portál je dostupný všetkým zadarmo. Stačí sa zaregistrovať, vyplniť profil a je to.

Publikované vNovinky

RAINBOW-HEART team

RAINBOW-HEART tím pracuje denne na nových článkoch zo sveta LGBT. Robíme našu prácu s vášnou a preto dúfame, že sa ti výsledok páči :)

Pridaj komentár

Užívatelia

Vieš o super LGBT akcii?

    Newsletter

    Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!

    Najbližšie LGBT akcie

    Nie sú žiadne nadchádzajúce udalosti v tomto momente. Zobraziť všetky LGBT akcie

    Sledujte nás